Неправильно уклали трудовий договір та не утримали податки: чим загрожує

Якщо податківці під час перевірки виявлять, що установа порушила законодавство про працю, вони зафіксують це в акті перевірки. Копію такого акта ДФС направить до Держпраці, яке застосує відповідну санкцію.

ДФС накладе штраф, якщо виявить, що установа:

Однак, якщо установа не утримує/не перераховує до бюджету суми ПДФО, коли виплачує зарплату працівникам, та не звітує про це ДФС, до посадових осіб установи застосують адміністративний штраф (ст. 1634 КпАП).

За інформацією ГУ ДФС у Київській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Перевірка в органах місцевого самоврядування

Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
6737

Заробітна плата: перевірка розрахунків та типові помилки

Обовʼязковий контроль нарахування зарплати убереже бухгалтера від штрафів. Розкажемо, як заробітна плата у бюджетній установі та ОМС перевіряється аудиторами та які професійні «секрети» застосовують аудитори («ревізори»).
9839

Неоформлення трудових відносин: розмір штрафів

Перевірки Держпраці та острахи бухгалтера та керівника в першу чергу пов’язані зі значними фінансовими штрафами. І навіть якщо все ніби гаразд і неоформлених працівників в установі немає, – ризик заробити штраф за неоформлення трудових відносин за наявності цивільно-правових договорів існує. Які вони штрафи нинішні?
9805