Зупинили реєстрацію накладної: що робити з помилками у Таблиці даних платника ПДВ

Якщо ДФС зупинила реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, платник ПДВ має право подати до ДФС таблицю даних платника ПДВ (далі — Таблиця). Її подають за встановленою формою згідно з додатком 3 до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 21.02.2018 № 117 (далі — Порядок).

Таблицю із поясненнями розглядає комісія регіонального рівня протягом п’яти робочих днів від дня, як її отримали (п. 32 Порядку).

Скачати податкову накладну за новою формою

Комісії регіонального рівня вирішують, враховувати Таблицю чи ні. Це рішення упродовж операційного дня стає доступним платнику ПДВ в електронному кабінеті (п. 33 Порядку). Якщо комісія Таблицю не врахувала, у рішенні вона вказує причини (п. 34 Порядку).

За чинним законодавством у Таблиці даних платника ПДВ помилки виправляти не можна. Утім, якщо комісія Таблицю не врахувала, платник ПДВ може надіслати нову Таблицю з правильними даними.

За інформацією ГУ ДФС у Житомирській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
256

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
25424

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1434

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
215660

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
301316