Премія працівникам ОМС — роз’яснює фахівець Мінсоцполітики

Фахівець Мінсоцполітики нагадав, що умови оплати праці працівників та посадових осіб органів місцевого самоврядування (далі — ОМС) КМУ врегулював постановою «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 № 268 (далі — Постанова № 268).

Керівник ОМС може преміювати працівників:

  • у межах фонду оплати праці, який затвердив керівник ОМС;
  • відповідно до особистого вкладу працівників в загальні результати роботи;
  • до державних і професійних свят та ювілейних дат у межах фонду преміювання. Його утворюють в розмірі не менш як 10% посадових окладів та економії фонду оплати праці (пп. 2, п. 2 Постанови № 268).

ОМС самостійно розробляють положення про преміювання, в якому визначають умови за яких надають премію та її розміри.

Тож керівник ОМС може преміювати працівників, а за яких умов, кого саме і в якому розмірі, — читайте у публікації тижневика «Головбух: Бюджет» ► ► ► .

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Як вести облік витрат із зарплати ОМС

Заробітна плата займає завжди суттєву частку у загальних витратах будь-якої бюджетної установи й органи місцевого самоврядування (ОМС) – не виняток. Як вести облік таких витрат, що до них належать, які правила їх нарахування, виплата авансу та бухгалтерські проведення в ОМС – у даному огляді.
5118

Приклад розрахунку середньої зарплати для нарахування премії

Розрахунок середньої зарплати потрібен при нарахування відпускних, оплати днів відрядження, лікарняних і декретних. Правила розрахунку середньої з Порядку 100 за останні роки змінювалися кілька разів. Якраз у частині премій. В консультації – як рахувати середню для різних виплат, коли є премії, що стосуються розрахункового періоду.
59864

Виплати премій до професійних свят і святкових днів робітникам ОМС

Наближаються свята, і є гарна ідея преміювати всіх працівників органу місцевого самоврядування (ОМС). Постає питання, а чи можна це зробити? Яка різниця у преміюванні робітників і посадовців ОМС, як назвати причину преміювання – відповідь у консультації.
17859

Преміювання працівників бюджетних установ 2023

Нарахування премій в бюджетних установах 2023: ➤ зразок положення про преміювання ➤ наказ про преміювання ➤ види премій ➤ критерії преміювання ➤ розмір премії ➤ позбавлення премії
206317

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
196575