Індивідуальні пільгові ставки місцевих податків: чи можна встановлювати

Податківці нагадали, що сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, в межах своїх повноважень встановлюють місцеві податки та збори.

Якщо встановлюєте місцеві податки та збори обов’язково визначте:

  • об’єкт оподаткування;
  • платників податків і зборів;
  • розмір ставки;
  • податковий період тощо (ст. 7, розділ XII ПК).

Утім, індивідуальні пільгові ставки місцевих податків та зборів не встановлюйте для окремих юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб і не звільняйте їх від сплати таких податків та зборів (п.п. 12.3.7 ПК).

За інформацією ГУ ДФС у Київській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
218

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
25302

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1378

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
215065

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
300773