Працівник отримав виграш/приз: як відзвітувати про військовий збір

Податківці нагадали, що установи зобов’язані своєчасно подавати до ДФС податковий розрахунок суми доходу, нарахованого/сплаченого на користь платника податку, а також суми утриманого з них податку.

Форму та Порядок заповнення/подання установою Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого/сплаченого на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (далі — форма № 1ДФ) Мінфін затвердив наказом МФУ від 13.01.2015 № 4 (далі —Порядок № 4).

У розділі II ф. № 1ДФ «Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір», у рядку «Військовий збір» у гривнях з копійками вкажіть:

  • загальну суму нарахованого доходу;
  • загальну сума виплаченого доходу;
  • загальну суму нарахованого військового збору;
  • загальна сума перерахованого до бюджету військового збору.

Не зазначайте у ф. № 1ДФ відомості про фізичну особу-платника податку, якому нарахували доходи, з якого утримуєте військовий збір.

Тож, у рядку «Військовий збір» вкажіть тільки загальну суму доходу, який нарахували працівникам.

За інформацією ГУ ДФС у Запорізькій області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
220

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
25302

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
1378

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
215065

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
300773