Як подати заяву-розрахунок до ФСС онлайн

Заява-розрахунок лікарняних є підставою, за якою ФСС здійснюється виплата лікарняних найманим працівникам. Наразі 60% таких заяв до ФСС подають в електронному вигляді. Щодня до ФСС в електронному вигляді надходить близько 5 тис. заяв-розрахунків.

Аби подавати до ФСС електронні документи із застосуванням електронного підпису/печатки, установа має звернутись до ФСС та укласти відповідний договір.

Як тільки такий договір уклали, електронні документи, у т. ч. заяви-розрахунки та бланк повідомлення про виплату коштів застрахованим особам, формуйте та подавайте до ФСС у електронному вигляді.

Програмне забезпечення, за допомогою якого подаватимете документи до ФСС, оберіть самостійно.

Можливість подавати заяви-розрахунки і повідомлення про виплату коштів в електронному вигляді установи мають з 01.10.2018 (п. 6 Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, який Правління ФСС затвердило постановою від 19.07.2018 № 12).

За інформацією офіційного порталу ФСС

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71449

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
131812

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
13892

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
347711

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді