Схеми окладів і надбавок посадових осіб ОМС затвердили у нових редакціях

Уряд затвердив нові редакції схем посадових окладів та розмірів надбавок до посадових окладів за ранги посадових осіб органів місцевого самоврядування (ОМС).

Тепер умови оплати праці в ОМС відповідатимуть наявним умовам на державній службі.

Відповідне рішення Уряд затвердив 19.06.2019 постановою «Про внесення змін у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. №268» (далі — Постанова).

Мінсоцполітики під час розробки проекту Постанови врахувало пропозиції Асоціації міст України та усунуло окремі диспропорції між різними додатками та окремими посадами.

Найменший розмір підвищення посадового окладу становить близько 5%, середній — близько 8,5%. Розміри надбавок за ранг підвищили від 4,4 рази (15 ранг) до 6,25 рази (1 ранг).

Постанова та аналогічні попередні постанови є тимчасовими заходами до того, як парламент схвалить нову редакцію Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (законопроект №8369). Він передбачатиме загальні правила та пропорції, які дозволять ОМС самостійно визначати умови оплати праці посадових осіб на основі умов ринку праці та можливостей місцевого бюджету.

За інформацією Асоціації міст України

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Довідка про доходи: бланк, зразок

Довідка про доходи має відповідати даним бухобліку. Відповідальність за достовірність даних у довідці про заробітну плату несе головбух і керівник установи. Тож, експерт надає чинний бланк та зразок заповнення для отримання візи, оформлення субсидії, нарахування пенсії, виплат соцстрахування, отримання податкової знижки.
211708

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
198009

Індексація зарплати 2024

З 01.01.2024 буде відновлено дію Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-XII (далі – Закон № 1282) і, відповідно, Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2023 № 1078 (далі – Порядок № 1078).
3014

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
13636

Погодинна оплата праці: особливості

Як впровадити погодинну оплату праці, які показники необхідні для розрахунку зарплати за такої оплати праці, як бути з мінімалкою та мінімальною базою ЄСВ, як оплачується погодинна викладацька робота? Відповіді – у даному огляді.
72160