У працівниці закінчилась відпустка по догляду до 3-х років: чи можна звільнити

Фахівці Держпраці роз’яснили, чи можна звільнити працівницю, у якої закінчилась відпустка по догляду за дитиною до 3 років, якщо на її місці працює інша особа.

Жінка, яка має дитину, якій ще не виповнилося 3-х років, має право піти у відпуску по догляду за дитиною (ст. 179 КЗпП)

Таку відпустку вона може використати повністю або частково, тобто може вийти на роботу поки така відпустка ще не закінчилась.

Якщо, жінка вийшла з відпустки по догляду, а на її місці працює інша особа, звільняти її не можна, це забороняє стаття 184 КЗпП.

Аби не порушувати прав працівниці, яка перебуває у відпустці по догляду, приймайте на її місце працівника за строковим трудовим договором. У такому договорі вкажіть, що укладаєте його до моменту, коли працівниця вийде з відпустки по догляду. Якщо у працівниці закінчилась відпустка по догляду або вона її перервала — звільніть працівника (ч.2 ст.36 КЗпП).

Не звільняйте працівницю, яка вийшла з відпустки по догляду, адже так порушите трудове законодавство. Працівниця, яку звільнили, має право подати судовий позов про поновлення на роботі (ст.232 КЗпПУ).

За інформацією Управління Держпраці у Вінницькій області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Наказ про прийняття на роботу – оформлення на прикладі водія

Як оформити трудові відносини та оформити наказ про прийняття на роботу. Коли відмовити в оформленні трудового договору, а коли встановити стажування та випробування – дивимось на прикладі інструкції, як прийняти на роботу водія.
7853

Доповідна записка – бланк та зразок

✔️Доповідна записка бухгалтера – це документ, який інформує керівника вищого рівня щодо ситуації, яка склалася, певні події, результати роботи. Як скласти доповідну записку? Які є вимоги щодо її змісту? Наведемо зразки для різних робочих ситуацій.
83424

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3372

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
6277

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
10097