Атестація робочого місця: чи потрібна, якщо працевлаштовуєте особу з інвалідністю

Роботодавці зобов’язані працевлаштовувати осіб з інвалідністю, якщо середня кількість їхніх найманих працівників — вісім і більше. Норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю діє для всіх, хто використовує найману працю (ст. 19 Закону України «Про соціальний захист осіб з інвалідністю» від 21.03.1991 № 875).

Зразок повідомлення про прийняття працівника на роботу

Установи, які використовують працю осіб з інвалідністю, зобов’язані:

  • створювати для них умови праці за рекомендаціями медико-соціальної експертної комісії та індивідуальних програм реабілітації;
  • вживати додаткових заходів безпеки праці, які відповідають специфічним особливостям цієї категорії працівників (ст. 12 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII).

Атестацію робочих місць за умовами праці проводять відповідно до:

  • Порядку, затвердженого постановою КМУ від 01.08.1992 №442 (далі — Порядок № 442);
  • Методичних рекомендацій щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджених постановою Мінпраці від 01.09.1992 № 41.

Основна мета атестації — реалізувати права працівників. Її проводить атестаційна комісія роботодавця у строки, визначені колективним договором, але не рідше 1 разу на 5 років (п. 4 Порядку № 442).

Однак спеціальної атестації робочого місця, яке роботодавець має організувати для працівника з інвалідністю, чинне законодавство не передбачає.

За інформацією Управління Держпраці у Рівненській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3236

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
5014

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
9877

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки
97072