Не створили комісію із соціального страхування: які наслідки

Роботодавці зобов’язані створювати/обирати комісію/уповноваженого із соціального страхування (далі — Комісія), яка:

  • вирішуватиме, чи призначати матеріальне забезпечення та чи надавати соціальні послуги;
  • контролюватиме, чи правильно нарахували і своєчасно виплатили матеріальне забезпечення;
  • вирішуватиме, чи відмовити у виплаті;
  • розглядатиме, чи є підстави та чи правильно видали листки непрацездатності й інші документи, які є підставою, аби надати матеріальне забезпечення (ч. 3 ст. 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV, далі — Закон 1105)).

Нова форма звіту по заборгованості страхувальника

Саме роботодавець несе відповідальність за порушення порядку використання коштів ФСС, несвоєчасне або неповне їх повернення.

Якщо роботодавець не створив Комісію, він порушує порядок призначення матеріального забезпечення застрахованим особам, а не порядок використання коштів ФСС. Однак якщо роботодавець надалі не створить Комісію, ФСС відмовлятиме йому у виплаті за заявами-розрахунками, які він сформував не на підставі протоколів Комісії.

Тож ФСС затримуватиме виплати, доки рішення про виплати матеріального забезпечення не прийме саме Комісія.

За інформацією Фонду соціального страхування України

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Зарплата працівників вищої освіти 2024

Зарплата викладачів 2024: тарифна сітка на 2024 рік з окладами працівників освіти ➤ інші схеми посадових окладів викладачів ➤ доплати і надбавки ➤ погодинна оплата праці працівників вищої освіти➤ приклади нарахування зарплати викладачам
242377

Оплата електронного лікарняного в бюджетній установі: алгоритм

Розглянемо, як здійснюється оплата е-лікарняного за рахунок роботодавця і які основні моменти потрібно врахувати бухгалтеру, якщо оплата лікарняного здійснюється в межах перших 5 днів тимчасової непрацездатності.
12704

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
232431

Доплата до мінімальної заробітної плати 2024

Зарплата вийшла менша від мінімалки – у більшості випадків необхідно її «дотягувати» шляхом доплати до мінімальної заробітної плати. Однак не все так просто, адже є надурочні, нічні, різні доплати і надбавки, лікарняні та відпускні. Як з цим розібратися – у консультації.
98917

Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах

Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах – звична справа. Розповімо докладно про види надбавок, умови встановлення надбавок, розміри надбавок окремим категоріям працівників бюджетних установ.
92933

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді