Працівник хоче перенести відпустку на інший період: як діяти

Черговість відпусток визначайте і затверджуйте графіками, які доводьте до відома всіх працівників. Коли складаєте графіки, ураховуйте інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості для їх відпочинку.

Калькулятор днів щорічної відпустки

Конкретний період, у який надаєте щорічні відпустки у межах, які установили графіком, узгоджуйте з працівником. Про дату початку відпустки письмово повідомте працівника не пізніше ніж за два тижні до терміну, який встановили графіком.

Заробітну плату працівникам за час відпустки виплачуйте не пізніше ніж за 3 дні до її початку (ст. 21 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-В).

Якщо порушите встановлені терміни виплати заробітної плати, виплатите її не в повному розмірі або порушите інші вимоги законодавства про працю, отримаєте штраф від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ч. 1 ст. 41 КпАП).

Встановлені графіком терміни, у які надаєте відпустки, змінюйте:

  • за узгодженням сторін трудового договору;
  • якщо виникли обставини, які змушують перенести щорічну відпустку.

Суми, які нарахували працівнику за час відпустки/частину відпустки, виплачуйте йому до відпустки, якщо інше не передбачили угодою з таким працівником.

Тож якщо працівник просить перенести відпустку на інший період чи надати її в стислі терміни і роботодавець не заперечує, то ініціюйте, аби працівник в заяві на відпустку вказав, що він бажає одержати заробітну плату за неї в терміни, які погодив із роботодавцем. Тоді, якщо виплатите зарплату пізніше, ніж за 3 дні до початку відпустки, це не буде порушенням законодавства про працю.

За інформацією Управління Держпраці у Львівській області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3237

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
5043

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
9877

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки
97103