Сезонні трудові договори: на який строк укладати

Сезонними є роботи, які внаслідок природних і кліматичних умов працівники можуть виконувати лише упродовж певного періоду/сезону, але їх тривалість не перевищує 6 місяців. Список сезонних робіт і сезонних галузей затвердив КМУ постановою від 28.03.1997 № 278.

Сезонний трудовий договір є різновидом строкового трудового договору. Коли працевлаштовуєте на сезонні роботи, укладайте трудовий договір із працівником на строк, який не перевищує тривалості сезону, тобто 6 місяців.

Зразок повідомлення про прийняття працівника на роботу

Попередьте працівника про сезонний характер роботи та відобразіть у наказі/розпорядженні про прийом на роботу, що працівник працюватиме саме на сезонних роботах.

Випробувальний термін такому працівнику не встановлюйте. Після закінчення сезонних робіт звільніть працівника за пунктом 2 статті 36 КЗпП. Днем звільнення буде останній день сезонної роботи.

Якщо працівник після закінчення сезонної роботи продовжуватиме працювати або тривалість такої роботи перевищить 6 місяців, трудовий договір із цим працівником буде вважатися таким, що укладений на невизначений строк.

Сезонного працівника можете звільнити з власної ініціативи до закінчення строку трудового договору, якщо:

  • припинили роботи на строк понад два тижні з причин виробничого характеру чи скорочення робіт;
  • через відсутність працівника на роботі безперервно більше ніж один місяць внаслідок тимчасової непрацездатності.

Сезонні працівники мають право достроково з власної ініціативи розірвати трудовий договір. Про своє звільнення вони мають попередити письмово за три дні.

За інформацією ГУ Держпраці у Чернівецькій області

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Оплата праці у святкові та вихідні дні

Правила роботи у вихідні, святкові і неробочі дні та правила за якими оплачують таку роботу у мирні часи встановлює Кодекс Законів про працю України (далі – КЗпП). Під час дії воєнного стану діють обмеження та особливості організації трудових відносин.
3237

Новий закон про надання та використання відпусток – які норми скасовані й додані

Законопроєкт №8313 вносить зміни щодо впорядкування надання та використання відпусток. Скасовуються кілька видів відпусток, а також встановлюються правила компенсації за невикористані відпустки під час мобілізації.
5037

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
9877

Розрахунок при звільненні – приклади

Розрахунок при звільненні: ► компенсація відпусток ►вихідна допомога ►оподаткування розрахунку ►аліменти у виплаті розрахункових при звільненні ► приклади на 2023 та 2024 роки
97103