Свіжий номер «Головбух: Бюджет» № 2017/43

Читайте у свіжому номері «Головбух: Бюджет» № 2017/43 багато цікавого і корисного. А саме:

Кошти на рахунках у ліквідованих банках заблоковано: як обліковувати

Що робити з коштами, які залишилися на рахунках у ліквідованих банках, як «заморожені» кошти перевести в статус дебіторки, як дебіторку балансову перевести в позабалансову, — читайте у статті.

Державна служба по-новому: від конкурсу до заробітної плати

Держслужба за новим Законом — це не тільки престиж, а й солідна зарплата. Та стати держслужбовцем і відповідати далі отриманій посаді складно. Конкурс, оцінювання — усе, як у демократичних державах. Як це відбувається?

Доплачуємо вчителям за перевірку зошитів

Доплата за перевірку письмових робіт (зошитів) — один із видів додаткової оплати праці вчителя. На що звертати увагу під час її розрахунку, розповімо й покажемо на прикладах

Два витяги з актів ревізії про порушення під час виконання договорів

Бюджетні установи під час господарської діяльності укладають договори з суб’єктами господарювання. А оскільки оплату за договорами установи проводять за бюджетні кошти, ревізори ретельно перевіряють, чи повністю сторони виконують умови договору. Дізнайтеся, які дії ревізори під час ревізії фінансово-господарської діяльності установи кваліфікують як порушення бюджетного законодавства.

Бюджет участі: плануємо в проекті міського бюджету на 2018 рік

Кажуть, один у полі не воїн. Але це не так. Нині кожен із нас має реальну можливість покращити благоустрій свого міста. І це не просто слова. У органів місцевої влади є інструменти співпраці з громадськістю. Один із них — бюджет участі. Тож поговоримо про те, як скористатися таким інструментом.

Також прочитайте:

Плануємо видатки на виготовлення проекту з відведення земельної ділянки водного фонду

Автомобіль не зареєстровано як санітарний: чи підвищувати водію місячну тарифну ставку

Порушено термін подання картки із зразками підписів: чи застосовують заходи впливу

Суборенда нерухомого майна: на який термін надавати

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9259

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3791

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872