Як оплачується праця працівників закладів соцзахисту дітей і закладів соцобслуговування

UA RU

Умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей і закладів соціального обслуговування визначають:

  • постанова КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298, (далі — Постанова № 1298);
  • наказ Мінсоцполітики «Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» від 18.05.2015 № 526 (далі — Наказ № 526).

Посадові оклади заступників керівників закладів соціального захисту дітей, закладів соцобслуговування, закладів соцпідтримки сімей, дітей та молоді і центрів соцслужб для сім’ї, дітей та молоді, заступників керівників структурних підрозділів цих закладів встановлюють на 5-15% нижче, ніж посадові оклади відповідних керівників, які визначають за схемами тарифних розрядів, затверджених Наказом № 526 (п. 1 Наказу № 526).

Тому якщо зросте оклад директора, зросте і посадовий оклад його заступника.

Керівники закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді мають право затверджувати порядок і розміри преміювання працівників.

Конкретні умови і порядок преміювання працівників, розміри та види премій визначайте у Положенні про преміювання працівників. Його має погодити профспілковий комітет та затвердити керівник установи.

Граничним розміром премії не обмежуйте та надавайте їх працівникам в межах коштів на оплату праці залежно від їх особистого внеску в загальні результати роботи підрозділу, установи (п. 4 Постанови № 1298, п. 2 Наказу).

Джерело: Лист Мінсоцполітики «Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей і закладів соціального обслуговування» від 06.03.2019 № 274/0/206-19

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
263331

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
72045

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
132290

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
15667

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді