Розпорядники та одержувачі бюджетних коштів під час реєстрації бюджетних зобов'язань, бюджетних фінансових зобов'язань та проведення платежів подають до органів Казначейства підтвердні документи із затвердженого переліку.
Казначейство днями оновило такий перелік — затвердило нову редакцію Методичних рекомендацій, які містять перелік підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов'язань та проведення платежів.
Якщо платежі проводять з небюджетних рахунків, то підприємства, установи, організації та ФОП подають до органів Казначейства підтвердні документи у випадках, передбачених законодавчими та іншими нормативно-правовими актами.
Документи подаються на паперових та електронних носіях. Договори, які подають до Казначейства разом з реєстром бюджетних зобов'язань, повинні містити істотні умови відповідно до законодавства.
Зважте, що затверджений перелік підтвердних документів — орієнтовний, він може змінюватися залежно від змін у законодавстві.
Джерело: наказ ДКСУ «Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов'язань та проведення платежів» від 19.07.2019 № 213.
Лілія Лахтіоновадиректорка департаменту регулювання публічних закупівель Мінекономіки Сфера публічних закупівель на порозі істотних змін. Деякі з них мають гармонізувати національне законодавство з європейським, а решта — вдосконалити закупівельний процес. Які зміни чекають на замовника?
Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
Розберемо окремі нюанси укладення договорів за Постановою № 169 та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі
Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань