Казначейство оновило перелік підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов’язань

UA RU

Розпорядники та одержувачі бюджетних коштів під час реєстрації бюджетних зобов'язань, бюджетних фінансових зобов'язань та проведення платежів подають до органів Казначейства підтвердні документи із затвердженого переліку.

Казначейство днями оновило такий перелік — затвердило нову редакцію Методичних рекомендацій, які містять перелік підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов'язань та проведення платежів.

Якщо платежі проводять з небюджетних рахунків, то підприємства, установи, організації та ФОП подають до органів Казначейства підтвердні документи у випадках, передбачених законодавчими та іншими нормативно-правовими актами.

Документи подаються на паперових та електронних носіях. Договори, які подають до Казначейства разом з реєстром бюджетних зобов'язань, повинні містити істотні умови відповідно до законодавства.

Зважте, що затверджений перелік підтвердних документів — орієнтовний, він може змінюватися залежно від змін у законодавстві.

Джерело: наказ ДКСУ «Про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов'язань та проведення платежів» від 19.07.2019 № 213.

Лілія Лахтіоновадиректорка департаменту регулювання публічних закупівель Мінекономіки
Сфера публічних закупівель на порозі істотних змін. Деякі з них мають гармонізувати національне законодавство з європейським, а решта — вдосконалити закупівельний процес. Які зміни чекають на замовника?

тест для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4138

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
35641

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
6080

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29808

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді