Казначейство обновило перечень подтверждающих документов для регистрации бюджетных обязательств

RU UA

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Распорядители и получатели бюджетных средств при регистрации бюджетных обязательств, бюджетных финансовых обязательств и проведении платежей подают в органы Казначейства подтверждающие документы из утвержденного перечня.

Казначейство на днях обновило такой перечень — утвердило новую редакцию Методических рекомендаций, которые содержат перечень подтверждающих документов для регистрации бюджетных обязательств и проведения платежей.

Если платежи проводят с небюджетных счетов, то предприятия, учреждения, организации и ФЛП подают в органы Казначейства подтверждающие документы в случаях, предусмотренных законодательными и иными нормативными правовыми актами.

Документы подают на бумажных и электронных носителях. Договоры, которые подают в Казначейство вместе с реестром бюджетных обязательств, должны содержать существенные условия в соответствии с законодательством.

Учтите, что утвержденный перечень подтверждающих документов — ориентировочный, он может меняться в зависимости от изменений в законодательстве.

Источник: приказ ГКСУ «О внесении изменений в Методические рекомендации относительно перечня подтверждающих документов для регистрации бюджетных обязательств и проведение платежей» от 19.07.2019 № 213.

Лілія Лахтіоновадиректорка департаменту регулювання публічних закупівель Мінекономіки
Сфера публічних закупівель на порозі істотних змін. Деякі з них мають гармонізувати національне законодавство з європейським, а решта — вдосконалити закупівельний процес. Які зміни чекають на замовника?

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
7713

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
11728

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
6994

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
38831

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді