Звіт з ЄСВ подавайте протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного місяця. Якщо в ньому виявили помилку до закінчення строку подання цього звіту, формуйте Звіт з ЄСВ заново з усіма таблицями та подайте його знову з типом форми «початкова».
Чинним вважатимуть останній електронний або паперовий звіт, який подали без порушення строку та який пройшов всі контролі при завантаженні до:
- Реєстру страхувальників;
- Реєстру застрахованих осіб.
Якщо подавали не повний звіт, а лише його окремі таблиці за поточний звітний період із зазначенням типу форми «скасовуюча», «додаткова», такий звіт не вважатимуть звітом. Звіт з ЄСВ вважають таким, що не подавався.
У разі виявлення помилки після закінчення звітного періоду в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, подайте Звіт з ЄСВ за попередній період з типом форми:
- скасовуюча — перелік таблиць звіту, відповідну таблицю (5, 6, 7) з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб;
- початкова — перелік таблиць звіту, відповідну таблицю (5, 6, 7) із правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб.
При цьому Таблицю 6 Звіту з ЄСВ з типом форми «скасовуюча», «початкова» формуйте на кожну застраховану особу окремо. Суму нарахувань у цих таблицях мають бути ідентичними. Звіт з ЄСВ за попередній період не повинен містити таблиць 1, 2, 3, 4.
Якщо потрібно повністю скасувати відомості, зазначені в таблицях 5 та 7, подайте Звіт з ЄСВ за попередній період з типом форми «скасовуюча» (перелік таблиць звіту, таблицю 5 та/або 7) з недостовірними відомостями про застраховану особу.
Помилки у Таблиці 1 Звіту з ЄСВ можна виправити лише за поточний звітний період за умови, що строк для подачі звіту ще не сплив.
Із офіційного сайту Офісу великих платників податків ДФС