Як виправити помилки у Таблицях 1, 5, 6, 7 Звіту з ЄСВ

UA RU

Звіт з ЄСВ подавайте протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного місяця. Якщо в ньому виявили помилку до закінчення строку подання цього звіту, формуйте Звіт з ЄСВ заново з усіма таблицями та подайте його знову з типом форми «початкова».

Чинним вважатимуть останній електронний або паперовий звіт, який подали без порушення строку та який пройшов всі контролі при завантаженні до:

  • Реєстру страхувальників;
  • Реєстру застрахованих осіб.

Якщо подавали не повний звіт, а лише його окремі таблиці за поточний звітний період із зазначенням типу форми «скасовуюча», «додаткова», такий звіт не вважатимуть звітом. Звіт з ЄСВ вважають таким, що не подавався.

У разі виявлення помилки після закінчення звітного періоду в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, подайте Звіт з ЄСВ за попередній період з типом форми:

  • скасовуюча — перелік таблиць звіту, відповідну таблицю (5, 6, 7) з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб;
  • початкова — перелік таблиць звіту, відповідну таблицю (5, 6, 7) із правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб.

При цьому Таблицю 6 Звіту з ЄСВ з типом форми «скасовуюча», «початкова» формуйте на кожну застраховану особу окремо. Суму нарахувань у цих таблицях мають бути ідентичними. Звіт з ЄСВ за попередній період не повинен містити таблиць 1, 2, 3, 4.

Якщо потрібно повністю скасувати відомості, зазначені в таблицях 5 та 7, подайте Звіт з ЄСВ за попередній період з типом форми «скасовуюча» (перелік таблиць звіту, таблицю 5 та/або 7) з недостовірними відомостями про застраховану особу.

Помилки у Таблиці 1 Звіту з ЄСВ можна виправити лише за поточний звітний період за умови, що строк для подачі звіту ще не сплив.

Із офіційного сайту Офісу великих платників податків ДФС

image64

Інструкції заповнення й зразки, що знадобляться для звітності:

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок коригування до податкової накладної: зразок і порядок складання

Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
121338

Декретні в Податковому розрахунку – ЗРАЗКИ

Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
117820

Звіт про власний капітал

Звіт про власний капітал (форма № 4-дс) – один зі звітів, які подають у складі річної фінансової звітності. У статті експерт розкаже все про інформацію, яку слід розкривати у цьому звіті, а також на зразку покаже, як заповнювати його рядок за рядком.
36123

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді