Визначені розміри стипендій для видатних та молодих і перспективних спортсменів з олімпійських видів спорту і їх тренерів

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зазначив, що стипендії спортсменам і тренерам буде суттєво збільшено, їх розмір підвищуватимуть одночасно зі зростанням прожиткового мінімуму для працездатних осіб (пмпо).

Наразі стипендія для переможця Олімпіади становить 15 000 грн, для чемпіона світу — 12 000 грн. Після прийняття відповідного нормативного акта, її розмір складатиме відповідно 16 і 13 пмпо.

Призери чемпіонату Європи претендуватимуть на стипендію розміром:

  • 9 пмпо — за перше місце;
  • 8 пмпо — за друге місце;
  • 7 пмпо — за третє місце.

Тренери отримуватимуть 50% від розміру стипендії своїх спортсменів.

Спортсмени, які посіли 1-3 місця на чемпіонатах світу у найближчій до дорослих віковій групі мають отримувати стипендію у розмірі від 8 до 6 прожиткових мінімуми, чемпіонатах Європи — від 6 до 4 прожиткових мінімумів. Для переможців і призерів Юнацьких Олімпійських ігор, чемпіонатів світу або Європи серед юніорів (юніорок) — 3 прожиткові мінімуми.

Із офіційного сайту Мінмолодьспорт

 

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Адвент-календар: розваги, привітання, подарунки

Любі колеги, щоб наповнитися святковим настроєм, заходьте в адвент‑календар та отримайте подарунки від редакції журналу «Головбух Бюджет»! Щодня відкривайте підсвічену комірку з поточною датою, просто натиснувши на неї.
89

Всеукраїнська премія SuperГОЛОВБУХ 2023 – переможці

Україно, знайомся, експертне журі обрало найкращого бухгалтера в 2023 році! Цьогоріч церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнської премії SuperГоловбух 2023 відбулася під час семінару «ТОП-20 кейсів, що вбережуть бухгалтера від штрафів» у Києві. Хто потрапив у ТОП-3 — в огляді церемонії нагородження лауреатів.
97

Облікова політика бюджетної установи

Кожен бухгалтер хоче мати ідеальну облікову політику. Що таке облікова політика, які має складові, як погоджувати та змінювати її – звіртесь з експертом.
10492

Корисність основних засобів: оцінка, проводки

Переоцінка та зменшення корисності основних засобів – бухгалтер стикається з цими поняттями у своїй роботі. Як оцінити корисність основних засобів та облікувати втрати/вигоди від зменшення/відновлення корисності ОЗ – експерт підкаже.
2876