Фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах липня

UA RU

Фактичний розмір прожиткового мінімуму на одну особу у цінах липня 2019 року становить:

Для основних соціальних і демографічних груп населення фактичний розмір прожиткового мінімуму на одну особу у цінах липня становить:

  • 3470,04 грн — для дітей віком до 6 років;
  • 4244,78 грн — для дітей віком від 6 до 18 років;
  • 4776,21 грн (з урахуванням сум ПДФО і військового збору) — для працездатних осіб;
  • 3844,85 грн (без урахування сум ПДФО і військового збору) — для працездатних осіб;
  • 3135,24 грн — для осіб, які втратили працездатність.

Отже, законодавчо встановлений на липень 2019 року розмір прожиткового мінімуму (1936 грн) занижений у 2,2 рази або на 2315 грн порівняно з його фактичним розміром, а для працездатної особи (2007 грн) — у 2,4 рази або на 2769 грн.

За інформацією Федерації професійних спілок України

Як індексувати зарплату службовцям, спеціалістам, керівним працівникам ОМС у червні, липні
Ніна Підлужна,заступник генерального директора Директорату стратегічного планування, координації політики та євроінтеграції Міністерства соціальної політики України
Держстат встановив індекс інфляції у червні 2019 року у розмірі 99,5%. Яким категоріям працівників бюджетної сфери нараховувати індексацію у серпні 2019-го та у яких розмірах виплачувати — у публікації

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Картка обліку шин – бланк

Бухгалтер має пам’ятати головне правило експлуатації автомобілів – обов’язковий облік та списання шин в бюджетних установах. Як обліковувати шини, коли їх списувати та як ревізори виявляють їх понаднормове списання – дізнаєтеся із публікації.
38632

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
158808

Довідка ОК-5 для підтвердження страхового стажу

Якщо працівник працює менше року чи шести місяців і захворів, бухгалтеру аби правильно нарахувати допомогу по тимчасовій непрацездатності чи допомогу по вагітності та пологах потрібно знати страховий стаж працівника. Розглянемо чим потрібно підтверджувати страховий стаж та чи потрібно вимагати від працівника довідку за формою № ОК-5.
35454

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді