Увага! Змінилось веб-посилання для входу в Електронний кабінет платника податків

Державна податкова служба України розпочала свою роботу згідно з розпорядженням Уряду «Питання Державної податкової служби України» від 21.08.2019 № 682-р. Про це повідомила ДФС на офіційному сайті.

Також звернули увагу на нове веб-посилання для входу до Електронного кабінету платника податків — https://cabinet.tax.gov.ua/.

За веб-посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua/ вхід в Електронний кабінет платника податків буде доступний користувачам до завершення заходів з реорганізації ДФС.

За інформацією ДФС

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Адвент-календар: розваги, привітання, подарунки

Любі колеги, щоб наповнитися святковим настроєм, заходьте в адвент‑календар та отримайте подарунки від редакції журналу «Головбух Бюджет»! Щодня відкривайте підсвічену комірку з поточною датою, просто натиснувши на неї.
1420

Всеукраїнська премія SuperГОЛОВБУХ 2023 – переможці

Україно, знайомся, експертне журі обрало найкращого бухгалтера в 2023 році! Цьогоріч церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнської премії SuperГоловбух 2023 відбулася під час семінару «ТОП-20 кейсів, що вбережуть бухгалтера від штрафів» у Києві. Хто потрапив у ТОП-3 — в огляді церемонії нагородження лауреатів.
109

Облікова політика бюджетної установи

Кожен бухгалтер хоче мати ідеальну облікову політику. Що таке облікова політика, які має складові, як погоджувати та змінювати її – звіртесь з експертом.
10573