Для водіїв шкільних автобусів запровадять періодичні підготовчі курси

Мінінфраструктури розробило проєкт Порядку підтвердження професійної компетенції водіїв транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів.

Водії транспортних засобів, які отримали посвідчення водія категорії С, СЕ, С1, С1Е, D, DE, D1, D1E, проходитимуть періодичні підготовчі курси.

Дію порядку не поширили на:

  • водіїв, які керують транспортними засобами з максимальною конструктивною швидкістю, що не перевищує 45 кілометрів на годину;
  • водіїв транспортних засобів спеціального призначення;
  • водіїв транспортних засобів, задіяних для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт;
  • водіїв спеціалізованого санітарного транспорту;
  • осіб, які навчаються водінню транспортним засобом з метою отримання посвідчення водія відповідної категорії;
  • водіїв транспортних засобів, які належать фізичним особам і використовуються ними для задоволення власних потреб, що не має на меті отримання прибутку.

Водіям, які підтвердять свою професійну компетенцію, видаватимуть відповідний сертифікат і кваліфікаційну картку водія строком на п’ять років.

З проєкту наказу Мінінфраструктури «Про затвердження Порядку підтвердження професійної компетенції водіїв транспортних засобів для надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів»

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9259

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3791

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872