Новації у преміюванні держслужбовців

Мінсоцполітики перезатвердило Типове положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів). Ряд норм виключили та визначили нові. Наприклад, працівників, яких звільняють, преміюють у місяці звільнення. Розмір премії визначають за фактично відпрацьований час за пропозицією безпосереднього керівника.

Премію за результатами щорічного оцінювання службової діяльності нараховують незалежно від фактично відпрацьованого часу у місяці, в якому її виплачують.

Не оминули новації і держслужбовців, які займають посади державної служби категорії «Б» та здійснюють повноваження керівників державної служби в держорганах, юрисдикція яких поширюється на територію однієї або кількох областей, міст Києва або Севастополя, одного або кількох районів, міст обласного значення. Для них розмір місячної або квартальної премії встановлює керівник державної служби у державному органі за погодженням із суб’єктом призначення.

Наказ Мінсоцполітики «Про затвердження Типового положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів)» від 13.06.2016 № 646 опубліковано у Офіційному віснику України від 03.09.2019 № 67.

Із наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Типового положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів)» від 13.06.2016 № 646

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
198008

Як вести облік витрат із зарплати ОМС

Заробітна плата займає завжди суттєву частку у загальних витратах будь-якої бюджетної установи й органи місцевого самоврядування (ОМС) – не виняток. Як вести облік таких витрат, що до них належать, які правила їх нарахування, виплата авансу та бухгалтерські проведення в ОМС – у даному огляді.
5171

Приклад розрахунку середньої зарплати для нарахування премії

Розрахунок середньої зарплати потрібен при нарахування відпускних, оплати днів відрядження, лікарняних і декретних. Правила розрахунку середньої з Порядку 100 за останні роки змінювалися кілька разів. Якраз у частині премій. В консультації – як рахувати середню для різних виплат, коли є премії, що стосуються розрахункового періоду.
60920

Виплати премій до професійних свят і святкових днів робітникам ОМС

Наближаються свята, і є гарна ідея преміювати всіх працівників органу місцевого самоврядування (ОМС). Постає питання, а чи можна це зробити? Яка різниця у преміюванні робітників і посадовців ОМС, як назвати причину преміювання – відповідь у консультації.
18437

Преміювання працівників бюджетних установ 2023

Нарахування премій в бюджетних установах 2023: ➤ зразок положення про преміювання ➤ наказ про преміювання ➤ види премій ➤ критерії преміювання ➤ розмір премії ➤ позбавлення премії
207722