Мінсоцполітики перезатвердило Типове положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів). Ряд норм виключили та визначили нові. Наприклад, працівників, яких звільняють, преміюють у місяці звільнення. Розмір премії визначають за фактично відпрацьований час за пропозицією безпосереднього керівника.
Премію за результатами щорічного оцінювання службової діяльності нараховують незалежно від фактично відпрацьованого часу у місяці, в якому її виплачують.
Не оминули новації і держслужбовців, які займають посади державної служби категорії «Б» та здійснюють повноваження керівників державної служби в держорганах, юрисдикція яких поширюється на територію однієї або кількох областей, міст Києва або Севастополя, одного або кількох районів, міст обласного значення. Для них розмір місячної або квартальної премії встановлює керівник державної служби у державному органі за погодженням із суб’єктом призначення.
Наказ Мінсоцполітики «Про затвердження Типового положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів)» від 13.06.2016 № 646 опубліковано у Офіційному віснику України від 03.09.2019 № 67.
Із наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Типового положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів)» від 13.06.2016 № 646