Чи проводити конкурс для відбору на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти

UA RU

МОН роз’яснило, коли відбирати за конкурсом на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти.

Керівника закладу фахової передвищої освіти:

  • призначають на посаду на умовах контракту за результатами проведеного конкурсного відбору;
  • звільняють з посади рішенням засновника закладу чи уповноваженого ним органу.

Статусу закладу фахової передвищої освіти набувають виші І-ІІ рівнів акредитації, які в системі вищої освіти здійснюють підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста і до 2020 року не отримають статусу коледжу.

Якщо виш І-ІІ рівня акредитації на день обрання керівника зберігає свій статус закладу вищої освіти, обирають, призначають на посаду керівника закладу вищої освіти за конкурсом.

Для керівника територіально відокремленого структурного підрозділу закладу вищої освіти або коледжу, що є структурним підрозділом закладу вищої освіти, конкурс не оголошують, його приймають на посаду за рішенням керівника закладу вищої освіти.

Із листа МОН «Щодо проведення конкурсного відбору на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти» від 02.10.2019 № 3/1482-19

Чи проводити конкурс для відбору на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти
Галина БЄЛІКОВА,експерт Експертус Кадри
МОЗ змінив підхід до керівництва закладами охорони здоров’я. Хто може обійняти посаду генерального директора закладу охорони здоров’я? Чи може бути в закладі кілька медичних директорів? Кому підпорядковуватимуться заступники?

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86596

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10105

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді