Хто затверджує переліки посад працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування

З 25.09.2019 НАДС втратило повноваження затверджувати перелік посад працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування. Відповідна новація введена Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади» від 19.09.2019 № 117-ІХ.

Такий перелік посад затверджує керівник держоргану самостійно з дотриманням критеріїв визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.

НАДС роз’яснило, що не потрібно направляти на затвердження (погодження) до НАДС та його територіальних органів переліки посад працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування.

Із роз’яснення НАДС «Щодо затвердження переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування» від 26.09.2019 № 77-р/з

Хто затверджує переліки посад працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування
Іван ЛЕВАДСЬКИЙ,експерт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Триває перезавантаження влади. Про те, яких змін зазнають класифікація посад держслужбовців, оплата їхньої праці, процедури оцінювання, інформування та звільнення, а також хто з держслужбовців тепер працюватиме за контрактом — розповімо детальніше.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Посадові оклади працівників державної служби 2024

Посадові оклади державних службовців та оплата їх праці у 2024 році буде здійснюватися за новими правилами. Що саме змінюється та якими будуть посадові оклади працівників державної служби – в нашій статті.
58455

Посадові оклади за ЄТС 2023 – тарифна сітка

Посадові оклади ЄТС не збільшувалися у 2023 році. Єдина тарифна сітка з 1 січня до 31 грудня 2023 року базується на першому тарифному розряді в розмірі 2893 грн.
401582

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ►►► закон про держслужбу ►►► мотиви зайняття посади державної служби ►►► зарплата та надбавки держслужбовцям ►►► соціальні гарантії держслужбовцям ►►► держслужба в умовах воєнного стану.
44619

Чи проводити щорічну оцінку в ОМС

Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації.
5360