Військовий збір пропонують скасувати

UA RU

Військовий збір пропонують скасувати

Кожного дня у Парламенті реєструють законопроєкти, та два з них заслуговують на увагу. Мова йде про законопроєкти:

  • 2252 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування військового збору»;
  • 2253 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо скасування військового збору».

Їх вніс народний депутат Дубінський О. А. від партії «Слуга народу».

Цими законопроєктами пропонується виключити з Податкового та Бюджетного кодексів України положення щодо адміністрування військового збору, тобто скасувати військовий збір. Пропонують його скасувати з 01.01.2020.

Тож якщо у Парламенті проголосують за прийняття цих законопроєктів і їх підпише Президент, у наступному році із зарплати працівників утримуватимуть лиш один податок — ПДФО.

Із законопроєктів № 2252 і № 2253

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81657

Військовий збір 2024

Військовий збір наповнює державний бюджет, тож для місцевих бюджетів він не відіграє особливої ролі. Однак бухгалтери держорганів, ОМС, бюджетних установ мають знати правила його утримання із доходів, що нараховують держслужбовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, працівникам чи іншим фізичним особам.
7873

Оподаткування подарунків працівникам

Оподаткування подарунків працівникам – на що слід звернути увагу при оподаткуванні подарунків працівникам і відображенні їх у Додатку 4ДФ Податкового розрахунку. Чи обкладаються новорічні подарунки ПДФО, військовим збором, ЄСВ та ПДВ?
33136

Приклади відрахувань із заробітної плати 2023 року

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати 2023 року — у статті.
335875

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді