Стипендію за підвищення кваліфікації не платіть

Працівникам, яких направляють для підвищення кваліфікації, підготовки, перепідготовки і навчання інших професій з відривом від виробництва, виплачуйте добові за кожний день перебування в дорозі в розмірі, встановленому законодавством для службових відряджень.

Стипендію за підвищення кваліфікації не платіть

Іногороднім працівникам виплачуйте добові протягом першого місяця навчання. У наступні місяці, до закінчення терміну навчання, тим працівникам, які отримують зарплату у розмірі менше 6 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, передбачена стипендія в розмірі 20% добових.

Фахівці Мінсоцполітики роз’яснили, якщо працівник направляється на навчання терміном більш одного місяця та його заробітна плата в наступні місяці, до закінчення терміну навчання, перевищує шість неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто 102 грн), стипендію в розмірі 20% добових не виплачуйте.

Із листа Мінсоцполітики «Про виплату добових при направленні на курси підвищення кваліфікації» від 08.10.2019 № 1253/0/204-19

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Довідка про доходи: бланк, зразок

Довідка про доходи має відповідати даним бухобліку. Відповідальність за достовірність даних у довідці про заробітну плату несе головбух і керівник установи. Тож, експерт надає чинний бланк та зразок заповнення для отримання візи, оформлення субсидії, нарахування пенсії, виплат соцстрахування, отримання податкової знижки.
211477

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
197767

Індексація зарплати 2024

З 01.01.2024 буде відновлено дію Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-XII (далі – Закон № 1282) і, відповідно, Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2023 № 1078 (далі – Порядок № 1078).
2735

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
12448

Погодинна оплата праці: особливості

Як впровадити погодинну оплату праці, які показники необхідні для розрахунку зарплати за такої оплати праці, як бути з мінімалкою та мінімальною базою ЄСВ, як оплачується погодинна викладацька робота? Відповіді – у даному огляді.
72038