Публічні закупівлі під загрозою! Депутати підтримали законопроект № 7206

Парламентарі вчора, 7 грудня, все ж таки проголосували за законопроект 7206 «Купуй українське плати українцям» в першому читанні.

►Найважливіше про публічні закупівлі від Ярослави Дуброви

Ані заклики Мінекономрозвитку, ані думки економістів, громадських активістів та представників європейської спільноти не спинили 241 депутата, які підтримали законопроект, що суперечить принципам прозорості в публічних закупівлях.

►Що зміниться у закупівлях електроенергії 2018 року

За словами Максима Нефьодова, першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України, законопроект № 7206 може відкинути реформу ProZorro назад і спростити життя корупціонерам. Цей законопроект може призвести до ускладнення доступу бізнесу до участі в публічних тендерах, і як наслідок — до зниження конкуренції та економії на торгах. А видання чергової довідки, вкрай необхідної для отримання пільг, це «чудова» можливість заробити для корумпованих чиновників.

►Оприлюднення річного плану закупівель в ProZorro

Сподіваємося, що до другого читання депутати нарешті зрозуміють, які загрози несе прийняття цього законопроекту і не підтримають його.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33190

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4330

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
26961

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3244