У працівниці дві ознаки ПСП — як відобразити у формі 1ДФ

У працівниці дві ознаки ПСП — як відобразити у формі 1ДФ

У Податковому розрахунку 1ДФ щодо кожної фізичної особи потрібно заповнювати стільки рядків, скільки ознак доходів вона має. При цьому графу 2 «Податковий номер або серія та номер паспорта» заповнюють обов’язково, а графу 8 «Ознака податкової соціальної пільги» — якщо працівник має податкову соціальну пільгу (ПСП).

У Податковому розрахунку 1ДФ може бути кілька рядків з однією ознакою доходу за наявності у фізособи кількох ознак ПСП (наявність різних пільг у кожному з трьох місяців кварталу).

Якщо працівниця має дві ознаки ПСП «02» та «04», у формі 1ДФ за звітний квартал відобразіть:

  • у першому рядку — відомості за усіма графами, у т. ч. у графі 5 зазначте ознаку доходу «101», у графі 8 — ознаку ПСП «02»;
  • у другому рядку — відомості за усіма графами (окрім граф 3а, 3, 4а, 4), у т. ч. у графі 5 зазначте ознаку доходу «101», у графі 8 — ознаку ПСП «04».

Тобто у другому рядку у графах 3а, 3, 4а, 4 будуть прочерки.

За інформацією ГУ ДПС у Івано-Франківській області

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Рахунки ЄСВ 2024

Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не змінювались з 2021 року. Бухгалтер, який перераховує ЄСВ, має знати які є види рахунків та коли їх використовувати, де завжди будуть актуальні реквізити рахунків, як правильно заповнювати призначення платежу у платіжній інструкції та що робити, якщо ЄСВ сплатили на інший рахунок (для зарахування зарплатних податків – ПДФО/військового збору).
2335

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
54177

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
49189

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді