Як попередити порушення: радить ревізор

Посадові особи бюджетних установ щодня докладають немало зусиль, аби виконувати свою роботу правильно. Коли приймають рішення — намагаються керуватися нормами законодавства. Адже кожна помилка дорого коштує, а йдеться про бюджетні кошти.

Коли перевіряльники в акті ревізії зазначають порушення, виправляти щось уже пізно. І не завжди причина помилок — зловживання. Часто просто не довчили, неправильно зрозуміли норми законодавства або не знали, як діяти в конкретних ситуаціях.

Та більшість порушень можна було б не допустити. Приміром, грамотно прописати зміст договорів, передбачити наперед деякі ситуації. Ніколи міркувати? Ревізор порадить, як виходити зі складних ситуацій.

Як попередити порушення: радить ревізор

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Перевірка в органах місцевого самоврядування

Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
6771

Заробітна плата: перевірка розрахунків та типові помилки

Обовʼязковий контроль нарахування зарплати убереже бухгалтера від штрафів. Розкажемо, як заробітна плата у бюджетній установі та ОМС перевіряється аудиторами та які професійні «секрети» застосовують аудитори («ревізори»).
9907

Неоформлення трудових відносин: розмір штрафів

Перевірки Держпраці та острахи бухгалтера та керівника в першу чергу пов’язані зі значними фінансовими штрафами. І навіть якщо все ніби гаразд і неоформлених працівників в установі немає, – ризик заробити штраф за неоформлення трудових відносин за наявності цивільно-правових договорів існує. Які вони штрафи нинішні?
9980