Про зміни у Кодексі систем розподілу і те, де перевірити інформацію про електропостачальників в регіоні

НКРЕКП внесла зміни у Кодекс систем розподілу.

Про зміни у Кодексі систем розподілу і те, де перевірити інформацію про електропостачальників в регіоні

Зміни стосуються, зокрема:

  • зменшення вартості плати за приєднання у разі несвоєчасного надання послуги з приєднання оператором системи розподілу (ОСР);
  • відповідальності ОСР, якщо буде перевищений строк надання послуг з приєднання електроустановок замовників до електричних мереж систем розподілу, та ускладнення для ОСР процедури можливого перенесення строків надання послуг з приєднання;
  • поетапної оплати замовником плати за послугу з приєднання електроустановок до електричних мереж;
  • типової форми заяви про приєднання та типових форм договорів про стандартне і нестандартне приєднання до електричних мереж;
  • розширення інформації, яку ОСР оприлюднюють та оновлюють на власних вебсайтах;
  • зобов'язання ОСР забезпечити щодобову передачу даних щодо погодинного споживання електроенергії споживачем і подальшого відображення її в його особистому кабінеті.

Нагадаємо, що перевірити інформацію про електропостачальників в регіоні можна у Переліку електропостачальників, які здійснюють діяльність на території операторів систем розподілу (ОСР). Він надає можливість споживачам швидко:

  • знайти постачальників в регіоні, які приєднані до договорів про розподіл з відповідними ОСР із посиланням на їх офіційні веб-сайти.
  • проаналізувати наявні ціни та умови постачання електроенергії постачальниками;
  • обрати електропостачальника з найвигіднішою ціною та умовами постачання.

Джерело: постанова НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу» від 03.12.2019 № 2595

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33185

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4320

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
26948

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3241