Де знайти інформацію про ліцензіатів на виробництва, зберігання, торгівлю пальним

ДФС оприлюднила Єдиний державний реєстр суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним (далі — Єдиний реєстр).

Єдиний реєстр оприлюднений у формі відкритих даних, надалі податківці його постійно оновлюватимуть:

Єдиний реєстр містить відомості про:

  • ліцензіатів — найменування, код ЄДРПОУ для юросіб; прізвище, ім'я, по батькові для фізосіб суб’єктів господарювання; найменування, код ЄДРПОУ особи, відповідальної за ведення обліку спільної діяльності для спільної діяльності без створення юрособи);
  • місце виробництва, зберігання, оптової, роздрібної торгівлі пальним (адреса);
  • дату видачі/призупинення/анулювання ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової, роздрібної торгівлі пальним;
  • термін дії ліцензії;
  • дату видачі/переоформлення ліцензії, її призупинення та анулювання.

Джерело: офіційний сайт Державної податкової служби України

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
33190

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
4330

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
26962

Оплата періодики у грудні можлива — тримайте 3 підказки

Пояснимо алгоритм дій, який допоможе здійснити передплату періодичних видань в бюджетних установах в грудні. Адже Постанова 1070 про попередню оплату заплутала багатьох. Прочитайте — матимете й надалі професійного помічника, що завжди зорієнтує серед законодавчих змін і практичних запитань
3244