НАДС тестує систему PoClick як перший етап цифровізації держслужби

У тестовому режимі запрацювала єдина ІТ-система з управління персоналом PoClick, яка охопить понад 200 тисяч державних службовців. Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

НАДС тестує систему PoClick як перший етап цифровізації держслужби

«Система PoClick замінить купу обтяжливих кадрових процедур — вони будуть автоматизовані. Держслужба має бути ефективною, а працевлаштування — простим і зручним»,

— наголосив Глава Уряду.

За його словами, НАДС тестуватиме систему й наповнюватиме її необхідною інформацією: «Уже почали з особових карток співробітників та базових HR-процедур».

«Від цього виграють усі: і держава, і ті, хто на неї працюють. Ми зекономимо і гроші, і папір, а найголовніше — час, який люди витрачають на переписування заяв і бланків замість того, щоби приносити користь країні»,

— підкреслив Олексій Гончарук.

Як повідомляє Департамент комунікацій Секретаріату КМУ, у грудні поточного року до проекту долучиться Мінфін і Мінцифра, а у 2020-му році за системою PoClick працюватимуть держслужбовці всіх міністерств, а згодом — і всіх держорганів, загальна кількість яких перевищує 5 тисяч.

За інформацією Департаменту комунікацій Секретаріату КМУ

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12351

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
46975

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47071

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9057

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді