У тестовому режимі запрацювала єдина ІТ-система з управління персоналом PoClick, яка охопить понад 200 тисяч державних службовців. Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Система PoClick замінить купу обтяжливих кадрових процедур — вони будуть автоматизовані. Держслужба має бути ефективною, а працевлаштування — простим і зручним»,
— наголосив Глава Уряду.
За його словами, НАДС тестуватиме систему й наповнюватиме її необхідною інформацією: «Уже почали з особових карток співробітників та базових HR-процедур».
«Від цього виграють усі: і держава, і ті, хто на неї працюють. Ми зекономимо і гроші, і папір, а найголовніше — час, який люди витрачають на переписування заяв і бланків замість того, щоби приносити користь країні»,
— підкреслив Олексій Гончарук.
Як повідомляє Департамент комунікацій Секретаріату КМУ, у грудні поточного року до проекту долучиться Мінфін і Мінцифра, а у 2020-му році за системою PoClick працюватимуть держслужбовці всіх міністерств, а згодом — і всіх держорганів, загальна кількість яких перевищує 5 тисяч.
За інформацією Департаменту комунікацій Секретаріату КМУ
Особова картка державного службовця заповнюється виключно держслужбовцем після вступу на державну службу. Підкажемо, як її заповнити у 2025 році.
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації
Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування