Квиток, обов’язкові реквізити якого заповнені від руки, є підтвердженням витрат на проїзд?

Податківці пояснили, яким має бути квиток для підтвердження витрат у відрядженні.

Типові форми квитків на проїзд пасажирів на маршрутах загального користування, зокрема міжміських автобусах, затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку України «Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування» від 25.05.2006 № 503 (далі — Наказ № 503).

Якщо в автотранспорті міжміського сполучення пасажирам видають квитки, форма яких не відповідає вимогам чинного законодавства, то одночасно з таким квитком пасажиру мають видавати і розрахункову квитанцію.

Для підтвердження витрат на проїзд працівника підприємства, що перебував у відрядженні, якщо у квитку на міжміські перевезення реквізити, передбачені п. 2 Наказу № 503, вписані від руки або не вказані, необхідно долучити також і відповідну розрахункову квитанцію, видану перевізником.

Якщо автоперевізником є ФОП — платник єдиного податку, то слід враховувати, що вони, не застосовують РРО та РК. Тому такі перевізники зобов’язані на вимогу пасажира видавати письмовий документ (квиток) за формою, затвердженою Наказом № 503.

Квиток, обов’язкові реквізити якого заповнені від руки, є підтвердженням витрат на проїзд? Стане у пригоді: авансовий звіт зразок

Джерело: Лист ДФСУ від 11.10.2017 №17445/5/99-99-14-05-01-16

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Добові на відрядження 2024: як виплачувати та обліковувати

Відрядження працівників в одних установах є буденністю, а в інших – трапляються нечасто. Здебільшого відрядження відбуваються в межах України, але й можуть бути за кордон. Відрядженим працівникам відшкодовують витрати за час поїздки та виплачують добові на відрядження. Як визначається розмір добових, які саме витрати та в якому розмірі слід відшкодовувати – дізнаєтеся з цього огляду.
877

Розрахунок середньої заробітної плати – експертні приклади на 2023 рік

Розрахунок середньої заробітної плати потрібен для відпускних, відрядження, вихідної та матеріальної допомоги, декретних та лікарняних. Переконатися, що всі розрахунки проведені правильно, допоможуть наші приклади.
197256

Добові на відрядження 2023: як виплачувати

Іноді для виконання функцій установи керівник відряджає працівників у відрядження по Україні або за кордон. При цьому таким працівникам відшкодовують витрати за час поїздки — виплачують добові на відрядження. З’ясуємо, які саме витрати і в якому розмірі відшкодовувати.
104478

Як обліковувати витрати на відрядження в ОМС

Відрядження – це повсякденна необхідність будь-якої установи, яка провадить активну діяльність і органи місцевого самоврядування (ОМС) є таким прикладом. Як обліковувати витрати на відрядження, які саме витрати та в яких розмірах можна компенсувати відрядженому посадовцю, службовцю ОМС, оподаткування витрат на відрядження, особливості закордонних відряджень – у даному огляді.
8395