Облікову ставку НБУ знову знизив

UA RU

Правління НБУ ухвалило рішення «Про розмір облікової ставки» від 12.12.2019 № 925-рш, за яким облікову ставку знижено до 13,5% річних з сьогоднішнього дня — 13.12.2019.

Облікову ставку НБУ знову знизив

Сприятлива для зниження інфляції макроекономічна ситуація, подальший поступ у співпраці з МВФ та незмінний загалом баланс ризиків дали змогу НБУ пришвидшити пом’якшення монетарної політики. Правління НБУ вважає, що активніше зниження облікової ставки не стане на заваді підтриманню інфляції близько до цілі 5% і водночас дозволить підтримати економічне зростання.

Згідно з жовтневим прогнозом НБУ очікує на подальше зниження облікової ставки до 8%. Оновлений прогноз буде оприлюднено в межах чергового перегляду 30.01.2020 макроекономічного прогнозу.

За інформацією НБУ

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54485

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді