Учетную ставку НБУ снова снизил

RU UA

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Правление НБУ приняло решение «О размере учетной ставки» от 12.12.2019 № 925-рш, по которому учетная ставка снижена до 13,5% годовых с сегодняшнего дня — 13.12.2019.

Облікову ставку НБУ знову знизив

Благоприятная для снижения инфляции макроэкономическая ситуация, дальнейшее продвижение в сотрудничестве с МВФ и неизменный целом баланс рисков позволили НБУ ускорить смягчения монетарной политики. Правление НБУ считает, что активнее снижение учетной ставки не помешает поддержанию инфляции близко к цели 5% и одновременно позволит поддержать экономический рост.

Согласно октябрьскому прогнозу НБУ ожидает снижение учетной ставки до 8%. Обновленный прогноз будет обнародован в рамках очередного пересмотра 30.01.2020 макроэкономического прогноза.

По информации НБУ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Онлайн-курси з бухгалтерського обліку для бюджетних установ

Курси підвищення кваліфікації бухгалтерів бюджетної сфери онлайн. Навчання у Вищій школі Головбуха — це практичні заняття з обліку, зарплат, податків та ревізій. Отримайте нові навички від експертів та сертифікат!
6122

Як оформити передачу комунального майна ОМС: облік і проведення

Передача комунального майна з балансу на баланс між установами потребує правильного документального оформлення та бухгалтерського обліку. Які акти складати, які проведення застосовувати, як обліковується прийняття майна — розповідємо в статті
42897

Благодійна допомога ОМС

Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
17191

Положення про облікову політику бюджетної установи 2025

Облікова політика без помилок — реальність. У статті експерт пояснив найважливіше про наказ про облікову політику та положення про облікову політику. Скористайтеся готовим зразком і працюйте комфортно.
121304

Приклади відрахувань із заробітної плати

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще може бути й утримання аліментів, штрафів, профспілкових внесків та інших обов’язкових і добровільних платежів. Усе про відрахування із зарплати – у цьому огляді
395347

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді