Де найчастіше помиляється бухгалтер?

Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2020

Робота бухгалтера постійно вимагає звіряти та співставляти інформацію. Скажімо, будь-які нарахування заробітної плати мають відповідати нормам законодавства, оплати за товари — граничним розмірам, а оплата додаткових відпусток — положенням колективного договору. Та бухгалтери бюджетних установ не завжди якісно звіряють, співставляють і контролюють дані. Це відбувається за різних причин: у одних бракує часу, інші не вважають за потрібне. Однак такий підхід до роботи дуже небезпечний.

Де найчастіше помиляється бухгалтер?

Практика ревізій підтверджує, що причиною третини всіх порушень, які виявили посадові особи Держаудитслужби під час ревізій, є помилки. І зазвичай це помилки не методологічні, які допускають через те, що неправильно застосовують норми законодавства, а такі, яких припустилися через елементарну неуважність, або не дотримали принципів відповідності та контролю.

Якщо ігноруєте принципи контролю і відповідності, пам’ятайте, що цей обов’язок за бухгалтера можуть виконати ревізори. Чого може коштувати установі така «допомога», пояснить фахівець Держаудитслужби на прикладах трьох реальних порушень ваших колег

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Що робити, коли ревізори вважають незаконною передплату бухгалтерського видання

Отримайте поради від колишнього ревізора: ☑️ Як проаналізувати претензії? ☑️ Які аргументи підготувати? ☑️ Як надати письмове пояснення? 📝 Скачайте зразок пояснення ревізорам.
4752

Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетником своїх повноважень – зразок заповнення

⚡️Триває оцінювання діяльності головних бухгалтерів. Публікуємо зразок анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. Перевірте, чи коректно заповнили анкету у 2024 році, адже ще є час на виправлення.
84355

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді