Офіс фінансового контролю — новий орган, що замінить Держаудитслужбу

Уряд створив Офіс фінансового контролю замість Держаудслужби — таку вимогу передбачав Указ Президента «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» від 08.11.2019 № 837/2019.

Тож тепер саме Офіс фінансового контролю реалізовуватиме державну політику у сфері держфінконтролю.

Офіс фінансового контролю — новий орган, що замінить Держаудитслужбу

Діяльністю цього органу керуватиме Міністр фінансів України.

Офіс фінансового контролю отримає у спадок не лише функції Держаудитслужби, а й її майно. А ось кількість працівників Держаудитслужби оптимізують — їх скоротять на 30%.

Наразі Мінфін готує проєкт Положення про Офіс фінансового контролю та зміни до актів законодавства. Такі зміни мають оптимізувати функції, повноваження та структуру нового органу так, аби підвищити ефективність контролю за використанням державних ресурсів.

Джерело: офіційний сайт Мінфіну

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Індикатори ризиків - алгоритм при моніторингу закупівель

Моніторинг закупівлі може початися внаслідок спрацювання ризик-індикаторів, які визначаються системою в автоматичному режимі на основі закладених алгоритмів. Індикатори ризиків допомагають Держаудитслужбі відібрати ті процедури закупівлі, у яких замовники припустилися порушення або ж потенційно можуть це зробити. Далі — такі процедури досліджують аудитори під час моніторингу закупівель та приймають остаточне рішення.
4802

Моніторинг державних закупівель: приклади висновків ревізорів

До вашої уваги приклади висновків аудиторів, коли тендерна документація не відповідає вимогам Закону; супровідні документи містять помилки; процедура закупівлі вибрана неправомірно. Аналізуйте і не повторюйте порушень
1609