До Бюджетного кодексу України внесли зміни

Зокрема, визначили новий термін — майно бюджетної установи. Це майно (у значенні, наведеному в Цивільному кодексі України), що належить до державної чи комунальної власності та закріплене за бюджетною установою відповідно до законодавства. У зв’язку з цим уточнили підгрупу 3 першої групи власних надходжень — плата за оренду майна бюджетних установ, яку справляють згідно із Законом України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 № 2269-XII.

До Бюджетного кодексу України внесли зміни

Уточнено, що власні надходження бюджетних установ це складова неподаткових надходжень бюджету.

Для управління державним боргом та гарантованим державою боргом утворять ще один ЦОВВ — Боргове агентство України.

Окрім цього, у 2020 році змінюється структура доходів/видатків державного та місцевих бюджетів.

Із Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 14.11.2019 № 293-IX

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100085

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40521

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68016

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3725

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді