Житлову субсидію можна отримати на рахунок будь-якого банку

Мінсоцполітики затвердило нову форму заяви про призначення та надання житлової субсидії населенню у грошовій формі.

Житлову субсидію можна отримати на рахунок будь-якого банку

Раніше житлову субсидію можна було отримати у грошовій формі виключно через АТ «Ощадбанк». Наразі отримувач житлової субсидії може її отримати:

  • через національного оператора поштового зв’язку;
  • на рахунок будь-якого банку.

Ті отримувачі житлової субсидії, які не вдоволені роботою веб-банкінгу «Ощад 24/7», розміром комісії за комунальні послуги, можуть відкрити рахунок в іншій установі банку та письмово повідомити його реквізити структурний підрозділ з питань соціального захисту населення. Строк для повідомлення — 10 днів.

Із наказу Мінсоцполітики «Про внесення змін до форми заяви про призначення та надання житлової субсидії населенню у грошовій формі» від 23.10.2019 № 1528

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Соціальні стандарти 2024

Державні соціальні стандарти – це встановлені соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначають рівні основних державних соціальних гарантій, таких як мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розміри інших видів соціальних виплат, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму.
1093

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024 (закон № 10000).
1796

Прожитковий мінімум на 2023 рік

Прожитковий мінімум протягом 2023 року не змінювався. Одне значення прожиткового мінімуму на весь рік. Який він та як перерахувати без помилок усі пов’язані з ним показники – у цьому огляді.
70958

Одноразова грошова допомога родинам загиблих військових: як не втратити

Сім'я військового, який загинув, захищаючи Батьківщину, має право отримати компенсацію — одноразову грошову допомогу (ОГД) у розмірі 15 мільйонів гривень. Але ряд особливостей значно ускладнює отримання допомоги.
2009

Розрахунок пенсії в Україні – 2023

Після пенсійної реформи на розмір пенсії впливають страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
47461