Установи перевірятимуть службовці Офісу фінансового контролю

Уряд прийняв рішення реорганізувати Державну аудиторську службу шляхом перетворення. На її базі буде створено Офіс фінансового контролю — інспекція, що є ЦОВВ, діяльність якого спрямовується та координується Урядом через Міністра фінансів.

Установи перевірятимуть службовці Офісу фінансового контролю

Саме Офіс фінансового контролю у 2020 році реалізуватиме державну політику у сфері державного фінансового контролю. Чисельність новоутвореного органу зменшиться порівняно з чисельністю Держаудитслужби на:

  • 178 — в апараті;
  • 812 — в територіальних органах.

Протягом двох місяців Мінфін має підготувати проєкт Положення про Офіс фінансового контролю та надати його Уряду на затвердження.

Із постанови КМУ «Про утворення Офісу фінансового контролю» від 11.12.2019 № 1025

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Перевірка в органах місцевого самоврядування

Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
6781

Заробітна плата: перевірка розрахунків та типові помилки

Обовʼязковий контроль нарахування зарплати убереже бухгалтера від штрафів. Розкажемо, як заробітна плата у бюджетній установі та ОМС перевіряється аудиторами та які професійні «секрети» застосовують аудитори («ревізори»).
9926

Неоформлення трудових відносин: розмір штрафів

Перевірки Держпраці та острахи бухгалтера та керівника в першу чергу пов’язані зі значними фінансовими штрафами. І навіть якщо все ніби гаразд і неоформлених працівників в установі немає, – ризик заробити штраф за неоформлення трудових відносин за наявності цивільно-правових договорів існує. Які вони штрафи нинішні?
10031