Заборгованість із зарплати лікарям погасять

Уряд спрямував 46 млн грн у регіони для погашення заборгованості із заробітної плати лікарям. Таке рішення ухвалено у п’ятницю, 20.12.2019, на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів.

Заборгованість із зарплати лікарям погасять

«Це вимушена акція допомоги місцевій владі вирішити проблему неефективного розподілу місцевих бюджетів»,

— сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук

Він додав, що для цього Комітет Верховної Ради з питань бюджету має затвердити відповідне рішення.

За інформацією Департаменту комунікацій Секретаріату КМУ

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Зарплата працівників вищої освіти 2024

Зарплата викладачів 2024: тарифна сітка на 2024 рік з окладами працівників освіти ➤ інші схеми посадових окладів викладачів ➤ доплати і надбавки ➤ погодинна оплата праці працівників вищої освіти➤ приклади нарахування зарплати викладачам
242363

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
232401

Доплата до мінімальної заробітної плати 2024

Зарплата вийшла менша від мінімалки – у більшості випадків необхідно її «дотягувати» шляхом доплати до мінімальної заробітної плати. Однак не все так просто, адже є надурочні, нічні, різні доплати і надбавки, лікарняні та відпускні. Як з цим розібратися – у консультації.
98808

Визначення назв посад та питань оплати праці в ОМС

Як визначити назви посад у органах місцевого самоврядування (ОМС), як під них підібрати розміри посадових окладів та що й з чим має узгоджуватися у кадрових, внутрішніх документах та звітності ОМС.
7645

Оплата праці педагогічних працівників: посадові оклади 2024 року

Якими є посадові оклади педпрацівників, вчителів ДЮСШ і науково-педагогічних працівників? Відповіді на ці та інші питання, а також приклади нарахування зарплати педпрацівникам – у даному огляді.
75586

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді