Готуємо листа до ФСС про зміну реквізитів рахунків

Якщо заяви-розрахунки не були подані у минулому році або не профінансовані, до місцевого відділення ФСС потрібно подати листа на зміну реквізитів рахунка. Після цього ФСС профінансує відповідну заяву-розрахунок.

Готуємо листа до ФСС про зміну реквізитів рахунків

Якщо ж у поданій заяві-розрахунку реквізити рахунка вказані вірно (вони актуальні), зазначеного листа подавати не потрібно.

Із допису на сторінці Facebook Черкаського міського відділення ФСС

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
13886

Е-лікарняний за сумісництвом 2024 на прикладах

Робота за сумісництвом – працівник має виконувати таку роботу у вільний від основної роботи час. Як обчислити е-лікарняні суміснику з урахуванням змін, які сталися з 01 січня 2024 року, – у даній консультації.
72558

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
47715

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді