Як Мінцифра заощаджує гроші для держави

За 4 місяці роботи та за підтримки профільних міністрів Мінцифри заощадило бюджету України щонайменше 1,38 млрд грн.

Як Мінцифра заощаджує гроші для держави

Так, зупинили неефективні ІТ-закупівлі:

  • непотрібні реєстри, зокрема, закупівля потужних серверів для Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства — 38,1 млн грн;
  • ДП «Інформаційні судові рішення» закупівля великої кількості серверів та надлишкових ліцензій, спроектованих без урахування реальної архітектури — 125,9 млн грн;
  • ДУ «Центр охорони здоров’я» Державної кримінально-виконавчої служби (закупівля медичної інформаційної системи, спроектованої під одного постачальника за вкрай завищеними цінами) — 115,7 млн грн.

Реформа Держспецзв’язку: зменшення витрат на утримання Держспецзв’язку (на 2020 рік) — 1 млрд грн.

Економія на закупівлях (оптимізована закупівля обладнання, що зменшило вартість проекту майже вдвічі) — 102,7 млн грн.

І це не взята до уваги економія держбюджету за рахунок залучення донорських грошей, партнерських ресурсів, запуск будівельних послуг — кабінету забудовника (однієї з найбільш корумпованих сфер) і багато іншого.

За інформацією прес-офісу Мінцифри

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3579

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34687

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5604

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29060

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді