Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків
Мінфін оприлюднив проєкт змін у додаток до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку. Такі новації пов’язані із внесеними до Податкового кодексу змінами щодо уточнення окремих доходів, з яких утримують ПДФО, порядку його адміністрування тощо.

Коди ознак доходів 106, 125, 150, 153 в діючій на сьогодні редакції діятимуть по 31.03.2020, а з 01.04.2020 — за цими кодами змінять назви та виокремлять ще додатково три нових коди ознак доходів — 195, 196, 197.
Проєкт наказу оприлюднений на офіційній веб-сторінці Мінфіну у підрубриці «Проєкти нормативно-правових актів у 2020 р.» рубрики «Проекти нормативно-правових актів» розділу «Законодавство». Зауваження та пропозиції стосовно його змісту можна надавати Мінфіну протягом місяця у письмовій та електронній формі.
Із проєкту наказу Мінфіну «Про затвердження Змін у додаток до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку»
►Хто має право на податкову соціальну пільгу ► У якому розмірі застосовувати ► На підставі яких документів надавати ► Як звітувати ●КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА●
Заповніть нову податкову декларація з ПДВ у 2025 році за алгоритмом від експерта. У консультації — бланк, приклад заповнення та інструкція по додатках Д1 і Д5 для бюджетних установ
Додаток 4ДФ — обов’язковий для звітування податковим агентом про виплачені доходи та податки. У статті — актуальна інструкція на 2025 рік, поширені помилки та 7 зразків заповнення форми 4ДФ.
Коли та як подавати додаток Д5 до Податкового розрахунку — пояснення від експерта. Тримайте зразок та приклад заповнення додатку Д5 до Податкового розрахунку
Актуальний бланк і зразок заповнення декларації про майновий стан і доходи у консультації допоможуть вам швидко та без помилок упоратися із власним документом
Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання, адже є сумісники, декретниці, мобілізовані, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розбиратися на прикладах, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.