Нові коди ознак доходів з 01.04.2020

Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків

Мінфін оприлюднив проєкт змін у додаток до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку. Такі новації пов’язані із внесеними до Податкового кодексу змінами щодо уточнення окремих доходів, з яких утримують ПДФО, порядку його адміністрування тощо.

Нові коди ознак доходів з 01.04.2020

Коди ознак доходів 106, 125, 150, 153 в діючій на сьогодні редакції діятимуть по 31.03.2020, а з 01.04.2020 — за цими кодами змінять назви та виокремлять ще додатково три нових коди ознак доходів — 195, 196, 197.

Проєкт наказу оприлюднений на офіційній веб-сторінці Мінфіну у підрубриці «Проєкти нормативно-правових актів у 2020 р.» рубрики «Проекти нормативно-правових актів» розділу «Законодавство». Зауваження та пропозиції стосовно його змісту можна надавати Мінфіну протягом місяця у письмовій та електронній формі.

Із проєкту наказу Мінфіну «Про затвердження Змін у додаток до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку»

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54677

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2532

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51380

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді