Ліцензування освітньої діяльності призупинили

UA RU

МОН поінформувало, що ліцензування освітньої діяльності у сфері вищої освіти призупинено до затвердження:

  • нової редакції Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності;
  • переліку професій, для яких запроваджується додаткове регулювання;
  • порядку проведення виїзної ліцензійної експертизи при ліцензуванні освітньої діяльності вперше.

Ліцензування освітньої діяльності призупинили

Також призупинено ліцензування за освітніми програмами, що передбачають присвоєння професійної кваліфікації з професій, для яких запроваджено додаткове регулювання (крім звуження провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти). До таких дій МОН спонукали суттєві зміни, внесені Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» від 18.12.2019 № 392-IX, набрав чинності 16.01.2020.

Наразі ліцензії у сфері вищої освіти МОН переоформлюватиме без проведення процедури ліцензування лиш в окремих випадках, якщо заклад вже має відповідну ліцензію.

Із листа МОН «Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» від 21.01.2020 № 1/11-420

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100085

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40521

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68016

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3725

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді