ДАБІ сприятиме у будівництві місцевою владою соціальних проектів

Уряд анонсував з 1 березня початок масштабної програми з будівництва дитячих садків, шкіл, стадіонів, доріг. Своєю чергою, ДАБІ заявила про готовність максимально сприяти органам місцевого самоврядування щодо реалізації урядової програми з відновлення інфраструктури та будівництва соцоб’єктів у 2020 році.

ДАБІ сприятиме у будівництві місцевою владою соціальних проектів

Утім у ДАБІ попередили про суворий контроль за якістю виконання будівельних робіт на цих об’єктах, адже роботи на будмайданчиках слід вести належно.

Також ДАБІ готова постійно консультувати щодо питань будівництва органи місцевого самоврядування.

Джерело: Урядовий портал

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3539

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34660

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5585

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29030

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді