У Затишанській селищній раді незаконно виплатили премій та надбавок на суму понад 1 млн грн

План перевірок Держпраці на 2020 рік ⋙

Працівники Південного офісу Держаудитслужби провели плановий державний фінансовий аудит Затишанської селищної об’єднаної територіальної громади Захарівського району Одеської області, і через виявлені значні фінансові порушення постала потреба в одночасному проведенні ревізії селищної ради. Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Затишанської селищної ради аудиторами виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 1,2 млн грн. Перевірений період — з 01.01.2017 по 30.11.2019.

У Затишанській селищній раді незаконно виплатили премій та надбавок на суму понад 1 млн грн

Аудитори встановили, що у Затишанській селищній раді працівникам виплачували не передбачені положенням про преміювання щоквартальні премії та премії до святкових дат, а також щомісячні премії заступнику голови селищної ради без відповідних рішень ради. Варто зауважити, що премія селищного голови становила 35 тис грн. Як наслідок, на безпідставні премії витрачено 663 тис грн та зайво перераховано 146 тис грн ЄСВ.

Окрім того, працівникам селищної ради за період з 01.06.2017 по 31.12.2017 нарахували надбавки за інтенсивність праці та виконання особливо важливої роботи без наявності відповідних розпоряджень селищного голови, які на цей період законодавчо не були передбачені. Сума виплат таких надбавок, зокрема сумарну надбавку у розмірі 8 тис грн селищному голові, становила 176 тис грн, на яку зайво перераховано ЄСВ на суму 39 тис грн.

Об’єкту контролю надіслано вимогу щодо усунення виявлених порушень. За допущені порушення фінансової дисципліни на голову селищної ради та начальника фінансово-економічного відділу, головного бухгалтера складено протоколи про адміністративне правопорушення за частиною 1 статтею 164-2 КУпАП.

Матеріали ревізії передані до слідчого управління Головного управління Національної поліції в Одеській області, а також поінформовано Управління стратегічних розслідувань в Одеській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

За інформацією Пресслужби Південного офісу Держаудитслужби

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Перевірки Держпраці у 2024 році

У період дії правового режиму воєнного стану планові контрольні заходи не проводять. Стосується це і Держпраці. Але не все так просто та однозначно.
5632

Що робити, коли ревізори вважають незаконною передплату бухгалтерського видання

Отримайте поради від колишнього ревізора: ☑️ Як проаналізувати претензії? ☑️ Які аргументи підготувати? ☑️ Як надати письмове пояснення? 📝 Скачайте зразок пояснення ревізорам.
4887

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді