Виплатили працівнику зарплату за рішенням суду: не допустіть незаконних видатків

План перевірок Держпраці на 2020 рік ⋙

Всі знають, що судові рішення потрібно обов’язково виконувати. Тож коли бухгалтер виплачує за рішенням суду середньомісячну зарплату працівнику за час вимушеного прогулу, навіть не підозрює, що проводить незаконні видатки установи.

Саме так будуть кваліфікувати такі дії бухгалтера ревізори, якщо до початку ревізії керівник установи не відшкодує до бюджету виплачені працівнику кошти. А ви про це знали? Такою секретною інформацію з вами поділиться колишній ревізор на семінарі.

А ще розкаже, як спілкуватись з ревізорами, як правильно надати пояснення та порадить, як не допустити незаконного звільнення працівників.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Що робити, коли ревізори вважають незаконною передплату бухгалтерського видання

Отримайте поради від колишнього ревізора: ☑️ Як проаналізувати претензії? ☑️ Які аргументи підготувати? ☑️ Як надати письмове пояснення? 📝 Скачайте зразок пояснення ревізорам.
4752

Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетником своїх повноважень – зразок заповнення

⚡️Триває оцінювання діяльності головних бухгалтерів. Публікуємо зразок анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. Перевірте, чи коректно заповнили анкету у 2024 році, адже ще є час на виправлення.
84355

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді