Як ревізори перевіряють нараховану зарплату

Норми тривалості робочого часу 2020 року

Ревізори завжди ретельно перевіряють, чи правильно бухгалтер нарахував заробітну плату працівникам установи. Тож будьте завжди готові до перевірок, стежте за наявністю всіх первинних документів з обліку робочого часу та складайте їх правильно.

Як ревізори перевіряють нараховану зарплату

Практика ревізій показує, що посадові особи установ, щоб зекономити фонд оплати праці, оформляють табель на працівників, які виконують роботи за графіком змінності, з порушенням вимог КЗпП. Про порушення, які ревізори виявляють у ваших колег та як їх не допустити прочитайте у статті колишнього ревізора «Чи може табель не збігатися з графіком змінності» та перегляньте витяг з акту ревізії.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Що робити, коли ревізори вважають незаконною передплату бухгалтерського видання

Отримайте поради від колишнього ревізора: ☑️ Як проаналізувати претензії? ☑️ Які аргументи підготувати? ☑️ Як надати письмове пояснення? 📝 Скачайте зразок пояснення ревізорам.
4752

Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетником своїх повноважень – зразок заповнення

⚡️Триває оцінювання діяльності головних бухгалтерів. Публікуємо зразок анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. Перевірте, чи коректно заповнили анкету у 2024 році, адже ще є час на виправлення.
84355

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді