Уточнили як надавати дотації з одного місцевого бюджету іншому

Уряд оновив порядок перерахування міжбюджетних трансфертів в частині дотацій.

Hello, IBAN! Як жити за новим стандартом

Так, одержані суми дотацій з одного місцевого бюджету іншому органи Казначейства перераховуватимуть на рахунки головних розпорядників бюджетних коштів протягом двох операційних днів після подання відповідних платіжних документів.

Уточнили як надавати дотації з одного місцевого бюджету іншому

Дотації з одного місцевого бюджету іншому перераховуватимуть органи Казначейства в обсягах, установлених рішеннями відповідних рад про бюджет, із такого бюджету в межах річних бюджетних призначень згідно з розписом бюджету, з якого надаються дотації, на рахунки бюджету, якому вони надаються, відкриті в органах Казначейства.

Додаткові та стабілізаційну дотації органи Казначейства перераховуватимуть протягом операційного дня після подання платіжних доручень на відповідні рахунки.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. № 1132 і від 25 лютого 2015 р. № 68» від 19.02.2020 № 116

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100085

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40520

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68016

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3725

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді